Kolejna edycja konkursu „Obiektywne Opolskie”

Weź udział w kolejnej edycji konkursu „Obiektywne Opolskie”, którego tegorocznym tematem przewodnim jest rzeka Odra!

Danuta Jazłowiecka zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pn. „Obiektywne Opolskie”. Być może to właśnie odbitka Twojego zdjęcia stanie się ozdobą brukselskiego biura opolskiej Europosłanki?

W tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu, zachęcamy do fotografowania rzeki Odry i wszystkiego co jest z nią związane – m.in.: przyrody, ludzi (np. kapitanowie żeglugi rzecznej, wędkarze), zabytków transportu rzecznego, środków transportu rzecznego (np. barki, łodzie, kajaki), portów, śluz, jazów czy panoramy miast z perspektywy rzeki. To tylko przykłady - inicjatywa i wybór należy do Was!

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody – zwycięzca otrzyma cyfrową lustrzankę firmy NIKON oraz weźmie udział w wyjeździe studyjnym do Brukseli, na który zaproszenie otrzymają również laureaci II i III miejsca. Dodatkowo osoba, która zajmie II miejsce w konkursie otrzyma statyw fotograficzny, zaś laureat III miejsca wyróżniony zostanie zestawem drobnych upominków. Ponadto, fotografie wybrane przez jury wezmą udział w specjalnie przygotowanej na tę okazję wystawie pokonkursowej.

Więcej szczegółów można znaleźć pod poniższym linkiem

http://www.jazlowiecka.pl/1139/75/odra-w-twoim-obiektywie-czyli-konkurs-obiektywne-opolskie-2015.html