Kontakt

OBSŁUGA INWESTORÓW W GMINACH AGLOMERACJI OPOLSKIEJ

Gmina

Osoba odpowiedzialna za obługę inwestorów Telefon Adres mailowy
Chrząstowice Agnieszka Sawlik 77 4219696   wew. 103 ug@chrzastowice.pl
Dąbrowa Karolina Domańska-Sarna   77 464 10 10 wew. 209 oi@gminadabrowa.pl
Dobrzeń Wielki Krystyna Śmiarowska 77 46 95 524 wew. 105 ref_org@dobrzenwielki.pl
Gogolin Arnold Joszko 77 407 839 aj@gogolin.pl
Izbicko Urszula Matonóg 77 461 72 21 urszula.m@izbicko.pl
Komprachcice Jerzy Najbar 774 031 709 pgr@komprachcice.pl
Krapkowice Marek Smandzik 77 44 66 870 m.smandzik@krapkowice.pl
Lewin Brzeski  Rafał Poziemski 77 424 66 37 r.poziemski@lewin-brzeski.pl
Łubniany Krzysztof Urbanek 77 427 05 98 inwestycje@lubniany.pl
Murów Mariola Klemens 77 4214034   wew. 115 inwest@murow.pl
Niemodlin Bernadeta Lisson - Pastwa  77 460 6295 wew. 219  bpastwa@niemodlin.pl
Ozimek Zbigniew Kowalczyk 77 462 28 10 z.kowalczyk@ugim.ozimek.pl 
Popielów Mateusz Macioszek 774 275 851 ug@popielow.pl
Prószków Monika Czech  774 013 730 srodowisko@proszkow.pl
Strzeleczki Zygmunt Knura 774076669 promocja@strzeleczki.pl
Tarnów Opolski Janusz Borowiak 77 464 08 53 gzr@tarnowopolski.pl
Turawa Waldemar Kampa 774 212 012 wojt@turawa.pl
Tułowice
Adam Ratuszny
77 46 00 143   wew. 26
Walce Anna Zawisza 77 4660108 wew.15 geodezja@walce.pl
Zdzieszowice Wiesław Paliwoda 77 406 44 51 wpaliwoda@um.zdzieszowice.pl
Opole Marcin Dudek  77 45-11-365 marcin.dudek@um.opole.pl


UL. SPYCHALSKIEGO 1A, 45-716 OPOLE
TEL: +48 77 403 36 00
BIURO@OCRG.OPOLSKIE.PL
WWW.OCRG.OPOLSKIE.PL